наші цінності

Коли ми думаємо про ДІМ, ми думаємо про КУХНЮ.

Серцем кожного дому, яке пульсує теплом, є кухня. У кухні щодня твориться магія. Це місце, де ми вперше свідомо пізнаємо смаки приготованих страв, секрети сімейних кулінарних традицій, які передаються з покоління в покоління, найсмачніші страви домашнього приготування. Це місце, де слова: РОДИНА, ЛЮБОВ, БЛИЗЬКІСТЬ – мають найбільш істинний та глибокий сенс, а їхня краса відображається у приготованих з душею смачних стравах.

Час, проведений на кухні та за столом із близькими, коли ми готуємо, ділимось їжею, в розмовах та жартах, — це найщасливіші моменти, які перетворюються на незабутні спогади та будують міцні зв’язки між поколіннями. Це ті моменти, які становлять сутність людського роду, які визначають, ким ми є, та лежать в основі нашої цивілізації.

В останні роки життя значно прискорилося, і в щоденній гонитві нам не вистачає часу на те, щоб проводити його з близькими. Спільне приготування їжі – це часто єдина можливість, щоб упродовж дня побути з рідними. Тому ми як компанія Aviko хочемо брати участь і підтримувати наших споживачів у ці короткі, але такі цінні моменти, пропонуючи продукти та рішення, пристосовані до сучасних потреб,та дбаючи про чудові традиції домашнього спільного споживання їжі. Ми добре розуміємо, що кожен день ставить перед нами виклик – приготувати щось унікальне та смачне для наших близьких. Тому однією з ініціатив Aviko для підтримки культури спільного готування і споживання їжі є Тиждень кулінарії Aviko.

Це 6 тематичних днів, коли для готування ми черпаємо натхнення з наших продуктів, виготовлених із картоплі найвищої якості, – і результатом стають прості та легкі рецепти приготування смачних і корисних страв.

Бо найголовніше в готуванні їжі – це бути разом... Тому – будьмо разом з AVIKO!

Хто ми?

З моменту свого заснування в 1962 році Aviko виросла і стала однією з чотирьох найбільших компаній у світі з переробки картоплі. У 2002 році єдиним власником бренду Aviko став концерн Royal Cosun. Маючи частку на ринку, яка становить 50%, ми є лідерами в категорії охолодженої картоплі фрі. Цього нам вдалося досягти завдяки поєднанню багаторічного досвіду та широких знань про цей продукт з ефективними логістичними процесами, але передовсім – завдяки нашому клієнтоорієнтованому підходу.

Обираючи Авіко, ви обираєте компанію:
- з документально підтвердженим досвідом і знаннями
- зорієнтовану на розуміння споживача та його потреб
- яка має глобальне охоплення та міцну позицію в Європі
- яка має глобальне охоплення та міцну позицію в Європі
- яка є тісно пов'язаною з найважливішими фермерами та садівниками
- яка має широкий та повний асортимент високоякісної охолодженої та замороженої картопляної продукції
- яка є інноваційною в категорії продуктів із доданою вартістю
- яка має віддану і професійну команду торгових представників як у роздрібній торгівлі, так і в гастрономії
- яка використовує перевірене і надійне логістичне обслуговування як щодо заморожених, так і щодо охолоджених продуктів

Поспілкуймося… Познайоммося ближче… Зустріньмося за столом!